Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Size
el: Μέγεθος

en: All
el: Όλες

en: Color
el: Χρώμα

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά
