Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Views
fi: Näkymät

en: All
fi: Kaikki

en: Color
fi: Väri

en: Direction
fi: Suunta

en: Shape
fi: Muoto

en: Sort By
fi: Lajittele
