Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Article
he: כתבה

en: Tags
he: תגיות

en: Views
he: היבטים

en: All
he: הכל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Features
he: פיצ'רים

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.
