Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: Color
hy: Գույն

en: Direction
hy: Ուղղություն
