Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Enabled
it: Attivato

en: Size
it: Dimensione

en: Views
it: Viste

en: All
it: Tutti

en: Color
it: Colore

en: Direction
it: Direzione

en: Sort By
it: Ordina Per
