Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Size
ka: ზომა

en: All
ka: ყველა

en: Color
ka: ფერი
