Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Size
kk: Көлем

en: All
kk: Барлық

en: Color
kk: Түс

en: Direction
kk: Бағыт
