Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Features
lt: Savybės

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.
