Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: Views
pl: Widoki

en: All
pl: Wszystko

en: Color
pl: Kolor

en: Direction
pl: Kierunek

en: Shape
pl: Kształt

en: Sort By
pl: Sortowanie
