Isotope (with Masonry) (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: Views
sv: Vyer

en: All
sv: Alla

en: Color
sv: Färg

en: Direction
sv: Riktning

en: Shape
sv: Form

en: Sort By
sv: Sortera på

en: config
sv: konfiguration
