Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: All
te: అన్నీ

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Features
te: విశేషాలు
