Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Views
th: ดู

en: All
th: ทั้งหมด

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย
