Isotope (with Masonry) (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: Size
vi: Dung lượng

en: All
vi: Tất cả

en: Color
vi: Màu sắc

en: Direction
vi: Hướng

en: vertical
vi: thẳng đứng
