Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: History
af: Geskiedenis

en: next
af: volgende

en: Show
af: Vertoon
