Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: History
ast: Historial

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Show
ast: Amosar

en: Empty
ast: Ermu
