Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Views
bg: Изгледи

en: History
bg: История

en: next
bg: Следваща

en: Show
bg: Покажи

en: Empty
bg: Празно

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
