Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: History
bn: ইতিহাস

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Show
bn: দেখাও

en: Debug
bn: ডিবাগ
