Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Show
bo: སྟོན

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ
