Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: History
bs: Istorija

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
