Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Views
cy: Gwelediadau

en: History
cy: Hanes

en: Theme
cy: Thema

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Empty
cy: Gwag
