Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Views
eo: Vidoj

en: History
eo: Historio

en: Show
eo: Montru
