Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: History
eu: Historia

en: Theme
eu: Tema

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: next
eu: hurrengoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Empty
eu: Hutsik

en: Extend
eu: Hedatu

en: Debug
eu: Araztu

en: Queue
eu: Ilara
