Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Views
fa: نماها

en: History
fa: تاریخچه

en: Theme
fa: پوسته

en: Flash
fa: فلش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: next
fa: بعدی

en: Counter
fa: شمارنده

en: Show
fa: نمایش

en: Empty
fa: خالی

en: Extend
fa: توسعه

en: Transition
fa: انتقال

en: Fade
fa: محو شدن

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Data selector
fa: انتخابگر داده
