Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Views
fi: Näkymät

en: History
fi: Historia

en: Theme
fi: Teema

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: next
fi: seuraava

en: Counter
fi: Laskuri

en: Show
fi: Näytä

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Extend
fi: Laajenna

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Image crop
fi: Kuvan rajaus

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Queue
fi: Jono

en: 200
fi: 150

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: !setting must be numeric!
fi: !setting on oltava numeerinen!

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Classic
fi: Klassinen

en: Data selector
fi: Tiedonvalitsin
