Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: History
hr: Povijest

en: Theme
hr: Tema

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: next
hr: sljedeći

en: Counter
hr: Brojač

en: Show
hr: Prikaži

en: Empty
hr: Prazno

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Overlay opacity
hr: Prozirnost prekrivanja
