Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Views
is: Gagnasýn

en: History
is: Saga

en: Theme
is: Þema

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Show
is: Sýna

en: Empty
is: Tóm

en: Extend
is: Bæta við
