Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Empty
km: ទទេ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
