Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: History
ku: مێژوو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
