Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: False
mn: Худал

en: Views
mn: Харагдацууд

en: History
mn: Түүх

en: Theme
mn: Загвар

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Empty
mn: Хоосон
