Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Views
nl: Overzichten

en: History
nl: Historie

en: Theme
nl: Thema

en: Flash
nl: Flits

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: next
nl: volgende

en: Counter
nl: Teller

en: Show
nl: Weergeven

en: Empty
nl: Leeg

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: Transition
nl: Overgang

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Image crop
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Numbers
nl: Nummers

en: !setting must be numeric!
nl: !setting dient numeriek te zijn!

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: Classic
nl: Klassiek

en: Custom theme
nl: Aangepast thema

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Pulse
nl: Pulseren
