Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Views
oc: Vistas

en: History
oc: Istoric

en: Theme
oc: Tèma

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Show
oc: Afichar

en: Empty
oc: Void

en: Transition
oc: Transicion

en: Debug
oc: Depuracion

en: Numbers
oc: Nombres

en: !setting must be numeric!
oc: !setting deu èsser numeric !

en: Data selector
oc: Selector des donadas
