Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Views
ps: ليدنې

en: History
ps: تاريخ

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: next
ps: بل

en: Show
ps: ښوول

en: Empty
ps: تش
