Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: History
sl: Zgodovina

en: Theme
sl: Tema

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Show
sl: Prikaži

en: Debug
sl: Razhroščevanje
