Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Views
sv: Vyer

en: History
sv: Historik

en: Theme
sv: Tema

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: next
sv: nästa

en: Counter
sv: Räknare

en: Show
sv: Visa

en: Empty
sv: Töm

en: Extend
sv: Utöka

en: Transition
sv: Övergång

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Image crop
sv: Bildbeskärning

en: Debug
sv: Felsök

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Queue
sv: Kö

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Numbers
sv: Nummer

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet

en: linear
sv: linjär
