Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Views
tr: Görünümler

en: History
tr: Geçmiş

en: Theme
tr: Tema

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: next
tr: sonraki

en: Counter
tr: Sayaç

en: Show
tr: Göster

en: Empty
tr: Boş

en: Extend
tr: Modüller

en: Transition
tr: Geçiş

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Image crop
tr: Görüntü kırpma

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Galleria
tr: Galeri

en: Transition speed
tr: Geçiş hızı

en: Data selector
tr: Veri seçicisi
