Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
