Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: History
be: Гісторыя

en: Theme
be: Тэма

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Show
be: Паказаць

en: Empty
be: Пусты

en: Extend
be: Пашырыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
