Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: History
cs: Historie

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: next
cs: další

en: Show
cs: Ukázat

en: Empty
cs: Prázdný

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Image crop
cs: Ořez obrázku

en: Debug
cs: Ladění

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu
