Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
