Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Views
he: היבטים

en: History
he: היסטוריה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: next
he: הבא

en: Counter
he: מונה

en: Show
he: הצג

en: Empty
he: ריק

en: Extend
he: הרחבות

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Image crop
he: חיתוך תמונות

en: Debug
he: אתר באגים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Queue
he: תור

en: Not set
he: לא נקבע

en: Fullscreen
he: מסך מלא
