Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Views
hu: Nézetek

en: History
hu: Történet

en: Theme
hu: Smink

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: next
hu: következő

en: Counter
hu: Számláló

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Empty
hu: Üres

en: Extend
hu: Bővítés

en: Transition
hu: Átmenet

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Image crop
hu: Képkivágás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Queue
hu: Várólista

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Numbers
hu: Számok

en: !setting must be numeric!
hu: !setting értékének számnak kell lennie!

en: Transition speed
hu: Átmenet sebessége

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Dots
hu: Pontok

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Data selector
hu: Adatkiválasztó

en: Pulse
hu: Pulzálás
