Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: History
hy: Պատմություն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Extend
hy: Ընդլայնել
