Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Views
ja: ビュー

en: History
ja: 履歴

en: Theme
ja: テーマ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: next
ja: 次

en: Counter
ja: カウンター

en: Show
ja: 表示

en: Empty
ja: 空

en: Extend
ja: 機能拡張

en: Transition
ja: 遷移

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Image crop
ja: 画像切り抜き

en: Debug
ja: デバッグ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Overlay opacity
ja: オーバーレイの不透明度

en: Queue
ja: キュー

en: Not set
ja: 未設定

en: Data selector
ja: データセレクター

en: Image captions
ja: 画像 キャプション
