Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: History
ka: ისტორია

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: next
ka: შემდეგი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Empty
ka: ცარიელი
