Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Views
lt: Vaizdai

en: History
lt: Istorija

en: Theme
lt: Tema

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: next
lt: toliau

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Show
lt: Rodyti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Extend
lt: Moduliai

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
