Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Views
mr: याद्या

en: History
mr: इतिहास

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Extend
mr: विस्तार
