Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Show
my: ပြပါ

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
