Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: History
ne: इतिहास

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: 200
ne: २००

en: 400
ne: ४००

en: 600
ne: ६००
