Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: History
ta: வரலாறு

en: Theme
ta: தீம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: next
ta: அடுத்தது

en: Counter
ta: எண்ணி

en: Show
ta: காட்டு

en: Empty
ta: காலி

en: Extend
ta: நீட்டிக்கவும்

en: Slide
ta: நழுவு

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Queue
ta: வரிசை

en: Galleria
ta: காலரியா

en: Dots
ta: புள்ளிகள்
