Views jQFX Galleria (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: History
te: చరితం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: next
te: తదుపరి

en: Show
te: చూపించు

en: Galleria
te: గ్యాలెరియా
